Toggle navigation
HOME
TEAMS
CONFERENCES
RESULTS
RANKINGS
INDOOR LISTS
OUTDOOR LISTS
ARCHIVES
INDOOR LISTS
OUTDOOR LISTS
ARCHIVES
Nederland Bulldog Relays
February 16, 2018
|
Nederland - Nederland, TX
>
Filter by Team
Beaumont Central (F)
Beaumont Ozen (F)
Bridge City (F)
Dayton (F)
Little Cypress-Mauriceville (F)
Lumberton (F)
Mont Belvieu Barbers Hill (F)
Nederland (F)
Orangefield (F)
Pollok Central (F)
Port Arthur Memorial (F)
Port Neches-Groves (F)
Winnie East Chambers (F)
Woodville (F)
Girls' 1600 Meters
Top↑
PL
NAME
YEAR
TEAM
TIME
SC
1
Maddison Helm
Sophomore
Orangefield
5:36.19
10
2
Aliya Guerrero
Senior
Mont Belvieu Barbers Hill
5:40.24
8
3
Megan Wilkinson
Senior
Lumberton
5:58.70
6
4
Ashton Valdez
Beaumont West Brook
6:06.53
4
5
Rachel Morrison
Senior
Nederland
6:07.46
2
6
Jasmine Vargas
Sophomore
Mont Belvieu Barbers Hill
6:09.19
1
7
Anali Torres
Junior
Dayton
6:14.20
-
8
Robyn Cormier
Freshman
Little Cypress-Mauriceville
6:16.63
-
9
Brandy Guerrero
Senior
Pollok Central
6:19.14
-
10
Katia Davis
Senior
Beaumont Central
6:23.12
-
11
Macie Saleme
Junior
Nederland
6:23.45
-
12
Cecilia Hurtado
Freshman
Pollok Central
6:28.10
-
13
Kyler Myers
Freshman
Bridge City
6:34.72
-
14
Lyaniah Burton
Sophomore
Beaumont Ozen
6:36.64
-
Nora Hernandez
Freshman
Orangefield
NT
-
Greta Gidion
Beaumont West Brook
NT
-
McClane Downs
Sophomore
Orangefield
NT
-
Ashley Easley
Junior
Lumberton
NT
-
Darlene Nguyen
Junior
Port Arthur Memorial
NT
-
Jaysa Millerq
Sophomore
Port Neches-Groves
NT
-
Alexus Allen
Junior
Port Neches-Groves
NT
-
Brooklin Sheffield
Sophomore
Bridge City
NT
-
Liliana Torres
Junior
Dayton
NT
-
Victoria Perez
Sophomore
Dayton
NT
-
Kaelyn Santana
Senior
Mont Belvieu Barbers Hill
NT
-
Katie Wright
Sophomore
Pollok Central
NT
-
Katelynn Pittman
Freshman
Winnie East Chambers
NT
-
Maria Vargas
Senior
Winnie East Chambers
NT
-
Karleigh Price
Sophomore
Winnie East Chambers
NT
-
Penelope Hasson
Sophomore
Woodville
NT
-
Emily Persons
Sophomore
Woodville
NT
-
Yoselin Miranda
Senior
Woodville
NT
-