January 11-12, 2020
|
Dartmouth-Leverone FH - Hanover, NH
|
200m (Flat)

Boys' Sprint Medley Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Bishop Hendricken Brandyn Durand, Tom Comella, Sean Fagan, David DelBonis 3:37.61 10
2 Pinkerton Ryan Dane, Benjamin Fleming, Zach Plaza, Conor Seleny 3:41.47 8
3 Merrimack Johnathan Paulhamus, Zach Twardosky, Elijah Demeo, Andrew Peyton 3:43.67 6
4 Christian Brothers (Alb) Nathaniel Rodriguez, Tyler Richter, Jack Mangione, Sean Hendricks 3:50.62 4
5 Austin Prep Chris Roselli, Connor McCarthy, Brendan McCarthy, Mitchell Paige 3:54.68 2
6 College Durocher Vincent Gauthier-Roy, Luciano Camacho, Maxime Baril, Simon Picard 3:58.30 1
7 Cobleskill-Richmondville Daniel Nicholas, David Nicholas, Justin Schrom, Nick Yorke 3:58.76 -
8 Somerville Daniel Escamilla, Asley Ventura, Kevin Wen, Luis Pineda 3:59.08 -
9 Guilderland Kevin Andreski, Danny Knapp, Jack Hickey, Ian Avery 4:00.69 -
10 Champlain Valley Gus Serinese, Hayden Berard, Gregory Seraus, Kai Hillier 4:05.03 -
11 Schuylerville Zachary Payant, Cody Belden, Isaias Torres-Guzman, Daryl Headen 4:05.17 -
12 Saranac Kaleb Stanton, Zashon Abrams, Alex Strack, Anthony Bernardi 4:05.65 -
13 Framingham Anthony Moraga, Ryan Maliewski, Michael Feinblatt, Alex Thurber 4:10.65 -
14 Paul-Hubert Laurent Lamontagne, Mathis Cormier, Malek Fournier, Hugo Ouellet 4:10.81 -
15 St. Johnsbury Academy Jaden Thomson, Nikolas Santouse, Kenroy Harry, Geoffrey Hauver 4:10.95 -
16 Heritage Dartagnan Momperousse, Tristen Greg Taylor, Antwone St-Laurent, Tristan Preziuso 4:20.87 -
17 Hanover Pierce Seigne, Ian Solberg, Oscar Miller, Nathan Subrahmanian 4:22.06 -
18 Collège Jean de la Mennais Jonathan Plamondon, Zachary Durocher, Emile Benoit, Paul Cayeux 4:23.48 -
19 Souhegan Tony Garrant, Patrick Forster, Luke Elledge, Drew Apple 4:23.63 -
20 Thetford Academy Tucker Gaffney, Ben Acker, Tyler Wojcik, Liam Patterson 4:45.23 -
Boys' Sprint Medley Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Bishop Hendricken Durand, Comella, Fagan, DelBonis 3:37.61 10
2 Pinkerton Dane, Fleming, Plaza, Seleny 3:41.47 8
3 Merrimack Paulhamus, Twardosky, Demeo, Peyton 3:43.67 6
17 Hanover Seigne, Solberg, Miller, Subrahmanian 4:22.06 -
Boys' Sprint Medley Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
4 Christian Brothers (Alb) Rodriguez, Richter, Mangione, Hendricks 3:50.62 4
8 Somerville Escamilla, Ventura, Wen, Pineda 3:59.08 -
12 Saranac Stanton, Abrams, Strack, Bernardi 4:05.65 -
19 Souhegan Garrant, Forster, Elledge, Apple 4:23.63 -
Boys' Sprint Medley Relay Section 3
PL TEAM ATHLETES TIME SC
5 Austin Prep Roselli, McCarthy, McCarthy, Paige 3:54.68 2
6 College Durocher Gauthier-Roy, Camacho, Baril, Picard 3:58.30 1
9 Guilderland Andreski, Knapp, Hickey, Avery 4:00.69 -
10 Champlain Valley Serinese, Berard, Seraus, Hillier 4:05.03 -
Boys' Sprint Medley Relay Section 4
PL TEAM ATHLETES TIME SC
7 Cobleskill-Richmondville Nicholas, Nicholas, Schrom, Yorke 3:58.76 -
13 Framingham Moraga, Maliewski, Feinblatt, Thurber 4:10.65 -
14 Paul-Hubert Lamontagne, Cormier, Fournier, Ouellet 4:10.81 -
15 St. Johnsbury Academy Thomson, Santouse, Harry, Hauver 4:10.95 -
Boys' Sprint Medley Relay Section 5
PL TEAM ATHLETES TIME SC
11 Schuylerville Payant, Belden, Torres-Guzman, Headen 4:05.17 -
16 Heritage Momperousse, Taylor, St-Laurent, Preziuso 4:20.87 -
18 Collège Jean de la Mennais Plamondon, Durocher, Benoit, Cayeux 4:23.48 -
20 Thetford Academy Gaffney, Acker, Wojcik, Patterson 4:45.23 -