December 28, 2019
|
UNH--Paul Sweet Oval - Durham, NH
|
160m (Flat)

Boys 55 M Dash Unseeded

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Ben Klementovich Senior Kennett 7.38
2 Jack Martin Sophomore Kennett 7.41
3 D'Andre Mitchell Junior Pembroke 7.54
4 Nicholas Sobalo Freshman Pelham 7.62
5 Sam Hall Junior Trinity 7.63
6 Jeremaih Nicols Freshman Oyster River 7.64
7 Michael Leung Junior Newmarket 7.68
8 Karl Mohr Senior Oyster River 7.71
9 Caleb Hartford Freshman Oyster River 7.77
10 Frtiz Aristor Freshman Trinity 7.82
11 Jacob Wenger Senior Trinity 7.83
12 Cort Baussmann Junior Portsmouth Christian 7.92
13 David Testerman Sophomore Pembroke 7.94
14 Elijah Mariacher Freshman Oyster River 7.95
15 Ryan Hart Senior Campbell 7.96
16 Noah Buteau Senior Oyster River 7.97
17 Thomas Troon Junior Kennett 8.00
18 Luke Snyder Freshman Epping 8.00
19 Ethan Somers Sophomore Kennett 8.07
20 Sean Follis Freshman Campbell 8.09
21 Jack Doucette Freshman Newmarket 8.29
22 Griffin Santarelli Freshman Oyster River 8.31
23 Cody DeConto Freshman Portsmouth Christian 8.34
24 Daniel Leavy Sophomore Manchester West 8.43
25 Luke Rossell Junior Epping 8.46
26 Ian Martin Junior Kennett 8.52
27 Collin Gosselin Senior Pelham 8.97
28 Mark Basnett Junior Manchester West 8.98
29 Rich Burleigh Senior Trinity 9.34
30 Fin McGuirk Freshman Newmarket 9.46
31 Nathan McTague Freshman Epping 13.86
Boys 55 M Dash Unseeded Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Ben Klementovich Senior Kennett 7.38
3 D'Andre Mitchell Junior Pembroke 7.54
4 Nicholas Sobalo Freshman Pelham 7.62
8 Karl Mohr Senior Oyster River 7.71
11 Jacob Wenger Senior Trinity 7.83
Boys 55 M Dash Unseeded Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Jack Martin Sophomore Kennett 7.41
5 Sam Hall Junior Trinity 7.63
6 Jeremaih Nicols Freshman Oyster River 7.64
10 Frtiz Aristor Freshman Trinity 7.82
12 Cort Baussmann Junior Portsmouth Christian 7.92
Boys 55 M Dash Unseeded Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
7 Michael Leung Junior Newmarket 7.68
9 Caleb Hartford Freshman Oyster River 7.77
14 Elijah Mariacher Freshman Oyster River 7.95
18 Luke Snyder Freshman Epping 8.00
22 Griffin Santarelli Freshman Oyster River 8.31
Boys 55 M Dash Unseeded Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
13 David Testerman Sophomore Pembroke 7.94
15 Ryan Hart Senior Campbell 7.96
16 Noah Buteau Senior Oyster River 7.97
17 Thomas Troon Junior Kennett 8.00
23 Cody DeConto Freshman Portsmouth Christian 8.34
Boys 55 M Dash Unseeded Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
19 Ethan Somers Sophomore Kennett 8.07
20 Sean Follis Freshman Campbell 8.09
21 Jack Doucette Freshman Newmarket 8.29
24 Daniel Leavy Sophomore Manchester West 8.43
25 Luke Rossell Junior Epping 8.46
26 Ian Martin Junior Kennett 8.52
Boys 55 M Dash Unseeded Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
27 Collin Gosselin Senior Pelham 8.97
28 Mark Basnett Junior Manchester West 8.98
29 Rich Burleigh Senior Trinity 9.34
30 Fin McGuirk Freshman Newmarket 9.46
31 Nathan McTague Freshman Epping 13.86