January 4, 2020
|
UNH--Paul Sweet Oval - Durham, NH
|
160m (Flat)

Boys' 600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Dante Radigonda Senior Exeter 1:26.51 6
2 Owen Fleischer Junior Oyster River 1:28.02 5
3 Trevor Sassaman Senior Oyster River 1:28.71 4
4 Dennis Bolduc Junior Portsmouth 1:29.49 3
5 Jeremiah Payeur Sophomore Dover 1:30.84 2
6 Owen Parker Junior Winnacunnet 1:31.99 1
7 Leo Swainbank Junior Portsmouth 1:33.94 -
8 Benjamin Berman Junior Winnacunnet 1:37.27 -
9 Cole Cooper Junior Winnacunnet 1:37.96 -
10 Zac Nelson-Marois Senior Dover 1:38.32 -
11 Colin Kimball Sophomore Winnacunnet 1:39.24 -
12 Josh Durand Junior Spaulding 1:39.49 -
13 Ben Smith Junior St. Thomas Aquinas 1:39.55 -
14 AJ Mann Sophomore Exeter 1:41.43 -
15 Griffin Sawyer Freshman Dover 1:43.97 -
16 Landon Harris Junior Winnacunnet 1:44.00 -
17 Andrew McCammon Senior Dover 1:44.19 -
18 Dillon O'Connor Junior St. Thomas Aquinas 1:44.51 -
19 Tyler Summers Sophomore Spaulding 1:47.54 -
20 Morgan Twombly Junior Dover 1:48.93 -
21 Tyler Zhe Sophomore Newmarket 1:50.10 -
22 Matteo Garafalo Senior Oyster River 1:51.24 -
23 Evan Braley Sophomore Newmarket 1:51.24 -
Boys' 600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Tyler Summers Sophomore Spaulding 1:47.54 -
20 Morgan Twombly Junior Dover 1:48.93 -
21 Tyler Zhe Sophomore Newmarket 1:50.10 -
22 Matteo Garafalo Senior Oyster River 1:51.24 -
23 Evan Braley Sophomore Newmarket 1:51.24 -
Boys' 600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Zac Nelson-Marois Senior Dover 1:38.32 -
11 Colin Kimball Sophomore Winnacunnet 1:39.24 -
14 AJ Mann Sophomore Exeter 1:41.43 -
15 Griffin Sawyer Freshman Dover 1:43.97 -
16 Landon Harris Junior Winnacunnet 1:44.00 -
17 Andrew McCammon Senior Dover 1:44.19 -
Boys' 600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Owen Parker Junior Winnacunnet 1:31.99 1
8 Benjamin Berman Junior Winnacunnet 1:37.27 -
9 Cole Cooper Junior Winnacunnet 1:37.96 -
12 Josh Durand Junior Spaulding 1:39.49 -
13 Ben Smith Junior St. Thomas Aquinas 1:39.55 -
18 Dillon O'Connor Junior St. Thomas Aquinas 1:44.51 -
Boys' 600 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Dante Radigonda Senior Exeter 1:26.51 6
2 Owen Fleischer Junior Oyster River 1:28.02 5
3 Trevor Sassaman Senior Oyster River 1:28.71 4
4 Dennis Bolduc Junior Portsmouth 1:29.49 3
5 Jeremiah Payeur Sophomore Dover 1:30.84 2
7 Leo Swainbank Junior Portsmouth 1:33.94 -