May 26, 2023
|
Oyster River - Durham, NH

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Coe-Brown Matthew Corriveau, Gavin Demas, Benjamin Robinson, Jamie Lano 4:26.10 2:48.39 3:27.89 4:30.26 3:27.89 3:50.76 10
2 Merrimack Valley Marshall Carey-Matthews, Beckett Rose, Tyler Wallace, Bishow Thapa 2:39.66 3:13.27 3:30.07 3:04.87 2:35.46 3:53.18 8
3 Hanover Aidan Bradley, Lucian Gleiser, Liam Kitchel, Joaquin Martin 4:10.30 3:00.89 3:30.33 3:32.44 2:33.54 3:17.71 6
4 Hollis/Brookline Nathaniel McEvoy, Marcus McCammack, Henry Bruneau, Matthew McLaughlin 3:38.79 2:41.99 3:30.37 4:25.07 3:15.65 4:22.97 4
5 Oyster River Keane Swiesz, Talon Ouellette, Chris Jernigan, Ty Dorow 3:48.92 3:12.89 3:31.96 4:22.83 2:28.38 3:23.49 2
6 Milford Adam Holodowski, Will Whitley, Avery Wilson, Kenyon Sora 4:14.43 4:25.39 3:39.33 4:45.13 2:37.92 3:34.95 1
7 John Stark Rio Calle, Eli Lemire, Alex Keirstead, Logan Montgomery 3:53.45 2:58.39 3:40.23 4:11.07 2:47.38 3:18.21 -
8 Kingswood Brayden Rapoza, Caleb Russo, James Yarling, Casey Arsenault 3:31.66 3:29.45 3:40.47 4:28.98 4:40.00 3:00.79 -
9 Lebanon Joshua Ball, Angus Hall, Carson Jones, Griffin Urnezis 4:21.01 3:56.68 3:41.19 2:50.32 2:59.17 3:30.13 -
10 St. Thomas Aquinas Dominic LaRose, Timothy Gross, Christian Smith, Trent LaRose 3:50.80 3:24.17 3:41.92 4:19.65 2:50.88 4:08.55 -
11 Souhegan Carson Behn, Dallen Noorda, Logan Brown, Ben Gaudet 3:13.38 4:48.96 3:42.27 3:00.04 3:11.16 2:53.37 -
12 Bow Miles Miller, Owen Miller, Jake Westenberg, Alden Betterley 3:13.24 2:57.33 3:47.34 3:13.24 3:29.16 4:53.27 -
13 Con-Val Mason Deschenes, Ryan O'Connor, Ryan Charron, James Post 2:51.23 2:55.92 3:54.56 4:29.75 3:07.65 4:29.75 -
14 Kennett Tyler McCluskey, Ross Stephens, William Odell, Charlie Doherty 3:36.11 4:55.98 3:54.90 5:03.03 4:09.00 3:38.46 -
15 Plymouth Regional Tate Hayman, Jacob Benton, Cole Ahern, Landon Fogg 4:26.23 4:12.10 3:55.60 5:01.57 4:38.01 4:05.03 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
9 Lebanon Ball, Hall, Jones, Urnezis 4:29.86 3:41.19 4:29.86 -
10 St. Thomas Aquinas LaRose, Gross, Smith, LaRose 3:30.83 3:41.92 4:06.34 -
11 Souhegan Behn, Noorda, Brown, Gaudet 4:20.06 3:42.27 3:13.38 -
12 Bow Miller, Miller, Westenberg, Betterley 3:26.88 3:47.34 3:40.52 -
13 Con-Val Deschenes, O'Connor, Charron, Post 4:53.20 3:54.56 5:02.59 -
14 Kennett McCluskey, Stephens, Odell, Doherty 4:20.74 3:54.90 4:46.58 -
15 Plymouth Regional Hayman, Benton, Ahern, Fogg 3:48.54 3:55.60 4:49.79 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Coe-Brown Corriveau, Demas, Robinson, Lano 3:27.89 10
2 Merrimack Valley Carey-Matthews, Rose, Wallace, Thapa 3:30.07 8
3 Hanover Bradley, Gleiser, Kitchel, Martin 3:30.33 6
4 Hollis/Brookline McEvoy, McCammack, Bruneau, McLaughlin 3:30.37 4
5 Oyster River Swiesz, Ouellette, Jernigan, Dorow 3:31.96 2
6 Milford Holodowski, Whitley, Wilson, Sora 3:39.33 1
7 John Stark Calle, Lemire, Keirstead, Montgomery 3:40.23 -
8 Kingswood Rapoza, Russo, Yarling, Arsenault 3:40.47 -